خبر فوری
دستیار فرماندار گالیکش در امر مردمی سازی دولت منصوب شد

طی حکمی از سوی فرماندار شهرستان گالیکش «سیدمهدی صفی الحسینی» به سمت دستیار فرماندار گالیکش در امر مردمی سازی دولت منصوب شد.

به گزارش نیلکوه، محمدرضا میرنیا فرماندار شهرستان صبح چهارشنبه 13 تیرماه در جلسه‌ معارفه دستیار فرماندار در امر مردمی سازی که با حضور معاونان فرماندار، بخشداران و مجموعه کارکنان فرمانداری در اتاق جلسات فرماندار برگزار شد، اظهار داشت: انتصاب دستیار مردمی سازی در دولت مردمی سیزدهم و پیرو حکم رئیس‌جمهور شهید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در خصوص «تحول عدالت محور و مردم پایه با تأکید بر ظرفیت تشکل‌های خودجوش مردمی» و «ارتقای اعتماد و امید مردم به دولت» می‌باشد.

فرماندار گالیکش تصریح کرد: طبق بخشنامه ارسالی دولت هدف از ایجاد پست دستیار مردمی‌ سازی، ارتباط و نقش‌آفرینی سایر دستگاه‌های اجرایی وابسته به وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مستقل زیر نظر رئیس‌جمهور در تحقق مأموریت‌ها و وظایف مورد انتظار این بخشنامه عنوان شده است.

وی خاطرنشان ساخت: بر اساس بخشنامه مذکور وظایف دستیاران مردمی ‌سازی، «کمک به افزایش نقش و مشارکت مردم با تأکید بر حرکت‌های خودجوش مردمی و جوانان در اداره امور کشور»، «کمک به افزایش کارآمدی دولت در حل مسائل کشور به پشتوانه مردم و ارتقای الگوی حکمرانی مردمی» و «ارائه راهکارهای عملی برای غلبه بر سازوکارهای ناکارآمد، پرهزینه و زمان‌بر دیوان‌سالار» تشریح شده است.

گفتنی است سیدمهدی صفی الحسینی دستیار فرماندار شهرستان گالیکش در امر مردمی سازی متولد 1369 و دارای تحصیلات کارشناسی برق مخابرات می‌باشد.

ثبت دیدگاه
نظرات
هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است اولین نظر را شما ثبت کنید
ثبت دیدگاه