روز گذشته در آیین متمرکز ششمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در مسجد جامع شهر گالیکش۱۴۰۰ بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین اقشار نیازمند شهرستان توزیع شد.

 jalaln31_15.jpg

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ سرهنگ پاسدار احمد کوهستانی فرمانده سپاه گالیکش در آیین متمرکز ششمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در مسجد جامع این شهر گفت: در این مرحله ۱۴۰۰ بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین اقشار نیازمند شهرستان گالیکش توزیع شد.

سرهنگ کوهستانی افزود: ۶۰۰ بسته معیشتی به صورت متمرکز و غیرمتمرکز شامل برنج، رب، حبوبات، تن‌ماهی، سویا، ماکارونی، قند و ... به ارزش ریالی هر بسته ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال و در مجموع یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال توزیع شد.

وی اضافه کرد: همچنین ۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر همراه با کیف مدرسه به ارزش هر بسته یک میلیون و ۶۰۰ هزار ریال و در مجموع ۹۶۰ میلیون ریال به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و گروه‌های جهادی بسیج گالیکش توزیع شد.

به گفته کوهستانی، ۲۰۰ بسته لوازم التحریر نیز به همت بسیج دانش‌آموزی به ارزش ریالی هر بسته ۴۰۰ هزار ریال در مجموع به ارزش ۸۰ میلیون ریال توزیع شد.

فرمانده سپاه گالیکش گفت: رزمایش کمک مومنانه تا پایان سال جاری در گالیکش برگزار می‌شود و خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را برای این امر خداپسندانه به پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج تحویل دهند.

گفتنی است پیش از این طی پنج مرحله در رزمایش کمک مومنانه شهرستان گالیکش ۱۰ هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده بود.

jalaln31_12.jpg

jalaln31_1.jpg

jalaln31_2.jpg

jalaln31_3.jpg

jalaln31_4.jpg

jalaln31_5.jpg

jalaln31_7.jpg

jalaln31_8.jpg

jalaln31_9.jpg

jalaln31_10.jpg

jalaln31_11.jpg

jalaln31_13.jpg

jalaln31_14.jpg

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :