امام جمعه گالیکش گفت: ما و تمام مسلمانان جهان گناه نابخشودنی این نشریه فرانسوی نسبت به اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) را محکوم می کنیم.

jalaln27_1.jpg

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ سید محمد دلبری امام جمعه گالیکش در خطبه های نماز جمعه‌ی این شهرستان، خاطرنشان کرد؛ در حالی که مسلمانان جهان در سراسر جهان مشغول عزاداری هستند شاهد هتک حرمتی بودیم توسط مستکبرین نسبت به قرآن مجید، مقام شامخ پیامبر خدا و مقدسات دین اسلام که همه ی مسلمانان دنیا در هر کجای جهان هستند این اقدام توهین آمیز آنان را محکوم میکنند.


وی اضافه کرد؛ وقتی که دنیای استکبار پیروزی های جبهه‌ی مقاومت را می بینند و در پی به وجود آمدن مشکلاتی که در کشورهای غربی و اروپایی رخ داده و برای آن که بتوانند افکار عمومی را از آن منحرف بکنند، این نشریه فرانسوی "شارلی اِبدو" مجددا برای چندمین بار اهانت خود را تکرار کرد.
 
امام جمعه گالیکش، ضمن محکوم کردن حرکت سخیف این نشریه توسط خود و نمازگزاران جمعه این شهرستان عنوان کرد؛ جهان اسلام در کنار یکدیگر، بار دیگر با حفظ وحدت، یکپارچیگی و اتحاد حول محور پیامبر اسلام (ص) و اهل بیت آن حضرت انشالله جواب کوبنده ای به همه‌ی اینها خواهند داد.

حجة السلام و المسلمین سید محمد دلبری در پایان، از نهاد های بین المللی و اسلامی خواست در مقابل حرکت های زشت آنها بایستند و پاسخ کوبنده ای به آنها بدهند تا انشالله بار دیگر شاهد این هتک حرمت ها نسبت به قرآن، ساحت مقدس پیامبر خدا و ائمه‌ی اطهار علیهم السلام نباشیم.

 

انتهای پیام/

آرشیو

روز : ماه : سال :