فرمانده سپاه گالیکش گفت: در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در گالیکش، تاکنون درمجموع 8 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع‌شده است.

به گزارش " پایگاه خبر تحلیلی نیلکوه " سرهنگ پاسدار احمد کوهستانی در آئین سومین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان گالیکش در مسجد ابوالفضل العباس علیهم‌السلام این شهر گفت: رزمایش کمک مؤمنانه سه مرحله در گالیکش به‌صورت متمرکز انجام شد و چندین مرحله رزمایش غیرمتمرکز نیز در سطح روستاها و بخش‌های این شهرستان انجام‌شده است.

galikeshz100 1

وی افزود: در مرحله اول و دوم این رزمایش ۵۲۰۰ بسته جمع‌آوری و توسط کارگروه‌هایی که شکل‌گرفته بود در شهرستان توزیع شد.

به گفته کوهستانی؛ پس از پایان مرحله دوم رزمایش (از ولادت امام حسن مجتبی علیهم‌السلام در نیمه ماه مبارک رمضان) تاکنون تلاش‌ها و پیگیری‌های بسیاری در مجموعه شهرستان برای جذب کمک‌های خیرین شهرستانی و استانی انجام‌شده است.

galikeshz100 1

فرمانده سپاه گالیکش گفت: در مرحله سوم این رزمایش متمرکز امروز 7 خردادماه ۸۵۰ بسته معیشتی بعلاوه ۷۰ کارت هدیه ۱۰۰ هزارتومانی بین دانش آموزان بی‌بضاعت توزیع می‌شود که با ۱۹۸۵ بسته توزیع‌شده از نیمه رمضان (پایان مرحله دوم رزمایش) تاکنون درمجموع ۲۸۱۵ بسته در مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه گالیکش توزیع‌شده است.

کوهستانی ارزش ریالی ۲۸۱۵ بسته توزیع‌شده در مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه گالیکش را قریب به ۴۲۰ میلیون تومان اعلام کرد.

galikeshz100 1

وی تصریح کرد درمجموع طی سه مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در گالیکش ۸ هزار بسته به‌صورت ستادی توسط پایگاه‌های بسیج، دهیاران و بخشداران در شهرستان توزیع‌شده است؛ این تعداد جدای از بسته‌های توزیع‌شده توسط خیرین و ادارات و ... بوده که به‌صورت مجزا اقدام به توزیع کرده‌اند.

فرمانده سپاه گالیکش اظهار داشت: از این تعداد ۲۲۵۰ بسته از طریق سپاه گالیکش و استان، ۴۵۱۵ بسته از طریق پایگاه‌های مقاومت بسیج و دهیاران در روستاها توزیع‌شده و ۱۲۵۰ بسته هم توسط خیرین ستاد شهرستانی کمک مؤمنانه توزیع‌شده است.

galikeshz100 1

وی برج، ماکارونی، رب، گوشت قرمز، مرغ، سویا، روغن، پنیر حبوبات، بسته‌های فرهنگی و ... ازجمله اقلام موجود در این بسته‌ها اعلام کرد.

کوهستانی در پایان گفت: این آخرین مرحله برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه در گالیکش است؛ اما در مجموعه شهرستان در تلاش هستیم به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) یک مرحله دیگر ای رزمایش را به همت خیرین منطقه برگزار کنیم.

galikeshz100 1

آرشیو

روز : ماه : سال :