فرماندار گالیکش در جریان بازدید از ایست‌و‌بازرسی تنگراه گفت: در مدت اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و کنترل تردد خودروها و ورود و خروج افراد غیربومی در سطح شهرستان گالیکش، 70 درصد کاهش تردد وسایل نقلیه ثبت‌شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گالیکش، علی‌اصغر میرزایی فرماندار گالیکش، بعدازظهر یکشنبه (10 فروردین‌ماه) به همراه معاون عمرانی فرماندار و بخشدار لوه ضمن بازدید از ایست‌وبازرسی تنگراه به‌عنوان ورودی شرقی استان گلستان و شهرستان گالیکش، از روند اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و کنترل تردد خودروهای عبوری در این محور دیدن کرد.

فرماندار گالیکش در حاشیه این بازدید گفت: خوشبختانه با آغاز طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی در جهت کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس، شاهد کاهش حدوداً ۷۰ درصدی میزان تردد خودروها و همچنین تعداد مبتلایان جدید به این بیماری در سطح شهرستان گالیکش هستیم.

میرزایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه طبق آمار و اطلاعات حاصله، اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نتایج مطلوب و قابل قبولی در جهت کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس داشته است، لذا این طرح باقدرت تمام در سطح شهرستان گالیکش تداوم خواهد داشت.

وی در پایان تأکید کرد: مردم نقش مهمی در قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس ایفا می‌کنند لذا استدعا داریم کماکان شهروندان در خانه‌های خود بمانند و با رعایت نکات بهداشتی و عمل به توصیه‌های کارشناسان، ضمن همراهی و کمک به مسئولین و کادر درمانی کشور، در دستیابی به ریشه‌کن شدن این بیماری منحوس و همه‌گیر سهیم باشند.

آرشیو

روز : ماه : سال :