جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان گالیکش با حضور فرماندار معاونان فرماندار، بخشداران مرکزی و لوه و دیگر اعضای این ستاد برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: با تلاش مدیران و مسئولان و همت و همکاری مردم شریف شهرستان، رشد و افزایش شیوع ویروس کرونا در شهرستان متوقف شده است و شمار فوتی‌ها به صفر رسید.

میرزایی افزود: همه نهادها و دستگاه‌ها باید با همکاری و همیاری مردم با جدیت این روند مقابله با ویروس کرونا را تا ریشه‌کن کردن این بیماری ادامه دهند و با تلاش بیشتر شهرستان را از این ویروس منحوس پاک نگه داریم.

وی تأکید کرد: تمامی دستگاه‌ها و کمیته‌های ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان موظفند همه اقدامات و فعالیت‌های مربوط به مبارزه با ویروس کرونای خود را به صورت گزارش مکتوب و مصور به دبیرخانه این ستاد ارائه نمایند.

فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان گالیکش ضمن قدردانی از زحمات خیرین و سمن‌های شهرستان، تصریح کرد: اقدامات همه تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین در راستای اجرای دستورالعمل‌ها و با هماهنگی ستاد صورت گیرد و از انجام اقدامات پراکنده و سلیقه‌ای و همچنین مراجعات مکرر پرهیز گردد.

وی خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور، فعالیت ادارات با ظرفیت یک سوم کارکنان، ادامه داشته و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید بگونه‌ای برنامه‌ریزی نمایند ضمن عدم تعطیلی اداره، امور ضروری مردم انجام پذیرد.

میرزایی با اشاره به فرا رسیدن اعیاد شعبانیه بیان کرد: برگزاری مراسمات و هرگونه تجمعات بمناسبت اعیاد شعبانیه در مساجد و هیأت‌های مذهبی سطح شهرستان ممنوع می‌باشد و کمیته فرهنگی ستاد مقابله با کرونای شهرستان در این خصوص اطلاع‌رسانی عمومی را انجام دهد.

وی گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با همکاری اتحادیه خبازان هماهنگی‌های لازم را جهت تأمین آرد نیمه‌آزاد برای خانواده‌ها و متقاضیان نان خانه‌پز انجام دهند تا از تردد شهروندان و همچنین ایجاد صف و دیگر تجمعات جلوگیری شود.

آرشیو

روز : ماه : سال :