رئیس انجمن خوشنویسان گالیکش گفت: کارگاه نقاشی‌خط با عنوان "ریحانه" به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) در گالیکش برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " احمد صفی الحسینی در حاشیه این کارگاه گفت: کارگاه نقاشی‌خط با عنوان "ریحانه" به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) با حضور استاد علیرضا بهدانی، به همت مرکز همایش‌های استان قدس رضوی و انجمن خوشنویسان گالیکش، با مشارکت خادمیاران رضوی، اداره آموزش‌وپرورش و اداره ارشاد اسلامی گالیکش برگزار شد.

وی افزود: هم‌زمان با این کارگاه که در آموزشگاه دخترانه شاهد بنت‌الهدی اجرا شد، آثار خوشنویسی و نقاشی‌خط احمد صفی الحسینی مدیر انجمن خوشنویسان گالیکش نیز به مناسبت دهه مبارک فجر به نمایش درآمد.

صفی الحسینی گفت: اجرای نقاشی‌خط در این برنامه توسط استاد بهدانی و نمایشگاه خوشنویسی مورد استقبال هنرمندان گالیکش، مسئولین (آموزش‌وپرورش، فرماندار، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و...) مدیران مدارس، معلمان و دانش آموزان حاضر در جلسه قرار گرفت.

رئیس انجمن خوشنویسان گالیکش گفت: کارهای اجراشده توسط استاد بهدانی از طرف انجمن خوشنویسان گالیکش به مسئولین، مدیر آموزشگاه و دانش آموزان اهدا شد.

وی افزود: این نمایشگاه دوره‌ای در مدارس، ششمین نمایشگاه انجمن بود که برگزار شد و خوشبختانه مصادف شد با حضور و دعوت از استاد علیرضا بهدانی ( کاتب 54 جلد قران کریم، خوشنویس بزرگ‌ترین و کوچک‌ترین قران کریم و...) بود.

صفی الحسینی گفت: جا دارد از همه عزیزان و مسئولین ادارات که در شکل‌گیری این برنامه زحمت کشیدند و جناب فرشید نیا مسئول فرهنگی استان قدس رضوی در استان گلستان و مدیریت محترم دبیرستان شاهد بنت‌الهدی خانم قزلسفلو، که میزبان این برنامه بودند تشکر و قدردانی نمایم.

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

galikeshh80 1

آرشیو

روز : ماه : سال :