در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، آیین افتتاح متمرکز 106 پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان گالیکش بااعتباری بالغ‌بر 71 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 189 نفر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، فرماندار گالیکش و مسئولین شهرستانی برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی فرماندار شهرستان در این مراسم که با حضور معاون سیاسی استاندار گلستان در سالن اجتماعات کارخانه سیمان پیوند گلستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز اقشار مختلف مردم در اقصی نقاط كشور از حجم گسترده خدمات و برکات نظام به‌ویژه مناطق روستایی و محروم بهره‌مند می‌باشند.

وی گفت: افزایش تعداد مدارس از 47هزار مدرسه قبل از انقلاب به 194 هزار مدرسه در سراسر کشور، بهره‌مندی از نعمت برق از 3 هزار روستا در قبل از انقلاب به بیش از 58 هزار روستا و همچنین بهره‌مندی از امکانات ارتباطی و تلفن از 312 روستا به 53 هزار روستا در حال حاضر ازجمله دستاوردهای انقلاب طی 40 سال گذشته محسوب می‌شود.

میرزایی ادامه داد: امید به زندگی قبل از انقلاب در کشورمان 57 سال بوده است که امروز این عدد به بالاتر از 74 سال رسیده است.

فرماندار گالیکش عنوان کرد: در ایام دهه مبارک فجر، 106 پروژه با سرمایه‌گذاری 71 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 189 نفر در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود که از این تعداد 35 طرح اقتصادی و 71 پروژه عمرانی است.

وی افزود: از تعداد 106 پروژه شهرستان 73 پروژه قابل‌افتتاح و 33 پروژه کلنگ زنی می‌شود که امید داریم در حوزه‌های مختلف شاهد پیشرفت و توسعه شهرستان شود.

میرزایی با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع در دهه فجر ادامه داد: 350 برنامه مختلف در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ورزشی در دبیرخانه ستاد دهه فجر تدارک دیده‌شده بود که در ایام‌الله دهه مبارک فجر در حال برگزاری است.

آرشیو

روز : ماه : سال :