معاون سیاسی استاندار گلستان در گالیکش گفت: علیرغم مشکلات اقتصادی، امروز وقت آن نیست که به طرح مشکلات و گلایه‌های جریانات سیاسی بپردازیم بلکه اصل برای ما، حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی و شگفتی‌آفرینی در انتخابات دوم اسفند است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در آیین افتتاح متمرکز 1 06پروژه عمرانی و اقتصادی شهرستان گالیکش که در سالن اجتماعات کارخانه سیمان پیوند گلستان برگزار شد، با تبریک ایام چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: اگر امروز ما سر سفره نظام و انقلاب نشسته‌ایم به برکت شجاعت و جوانمردی شهدای گران‌قدر و مجاهدت انقلابیون آن سال‌هاست و باید قدردان این ازخودگذشتگی‌ها و ایثار آنان باشیم.

وی افزود: از چهل سال گذشته و از بدو این انقلاب، تحریم‌های ظالمانه علیه نظام اسلامی بوده است، اما تحریمی که از 6 ماهه گذشته به نحوی خاص، آمریکا و متحدانش در جلوگیری از صادرات نفت کشورمان رقم زدند، فشارهای زیادی را به لحاظ مدیریتی و اقتصادی به کشورمان وارد کرده است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی افزود: این تحریم‌ها فرصتی استثنایی است که ما بیشتر روی پای خود ایستاده و با تکیه به سرمایه‌های داخلی چه ازلحاظ مادی و چه ازلحاظ معنوی از این بحران عبور کنیم.

چراغعلی یادآور شد: از محل فروش و صادرات نفت می‌بایست به‌طور متوسط روزانه 1500میلیارد تومان به خزانه دولت واریز می‌شد که باوجود تحریم‌های ناجوانمردانه، این اتفاق رقم نمی‌خورد.

وی ادامه داد: با فشارهای استکبار، از انقلاب گرفته تا جنگ تحمیلی و امروزه در جنگ اقتصادی، هزینه‌های نظام بر دوش مردم عزیز بوده است، لذا مسئولین باید دست‌بوس مردم قدرشناس و غیوری باشند که در این شرایط سخت، پای آرمان‌های نظام ایستاده‌اند.

معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان گلستان در پایان گفت: مردم عزیز شهرستان گالیکش که از همان ابتدای انقلاب اسلامی، در حمایت از این نظام پیش‌رو بوده‌اند و در انتخابات گذشته مشارکت 87درصدی داشته‌اند، ان‌شاءالله امسال نیز در انتخابات دوم‌ اسفندماه همان حضور پرشور و حداکثری خود را رقم خواهند زد.

آرشیو

روز : ماه : سال :