به مناسبت دهه مبارک فجر، آیین افتتاح کارخانه جوجه‌کشی شرکت مرغ مادر مشهد جوجه با حضور فرماندار، معاون عمرانی فرماندار، معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گلستان و سایر مدیران و مسئولان ادارات شهرستان در روستای کمال‌آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان گالیکش برگزار شد.

به گزارش نیلکوه، علی‌اصغر میرزایی فرماندار گالیکش در این مراسم اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی شرایط را برای افراد در همه عرصه‌ها فراهم کرده است تا با ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند تمام تلاش خود را برای چرخش حوزه‌های اقتصادی، عمرانی و سایر امور به کار گیرند.

میرزایی خاطرنشان کرد: هرچه فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی در شهرستان گسترش یابد، زمینه رشد و توسعه و همچنین اشتغالزایی شهرستان و منطقه فراهم خواهد آمد.

وی با اشاره به محاصره و‌ تحریم‌های نفتی دشمنان نظام‌مقدس جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: تولیدات دام‌و‌طیور بزرگترین صنعت غیرنفتی در کشور است و گام مؤثری در جهت عدم وابستگی به تولیدات نفتی بشمار می‌رود.

گفتنی است این کارخانه با ظرفیت ۶۰۰۰۰۰ قطعه و مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار سهم آورده و اشتغالزایی ۳۵ نفر، فعالیت خود را در سال ۹۸ آغاز کرده است.

آرشیو

روز : ماه : سال :