فرمانده سپاه گالیکش گفت: دشمنان با هجوم در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و جنگ نرم به دنبال نارضایتی بین مردم هستند و ما با بصیرت خود و گوش‌به‌فرمان بودن مقام معظم رهبری هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد تا به کشور ما آسیبی برسد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سرهنگ دوم پاسدار احمد کوهستانی در صبحگاه رزمایش مدافعان حریم ولایت و ۴۰ سالگی اقتدار بسیج در گالیکش گفت: دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است و ما باید با بصیرت و معنویت، نقشه‌های آن‌ها را خنثی کنیم.

galikesh52 1

وی ابراز داشت دشمنان با هجوم در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و جنگ نرم به دنبال نارضایتی بین مردم هستند و ما با بصیرت خود و گوش‌به‌فرمان بودن مقام معظم رهبری هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد تا به کشور ما آسیبی برسد.

کوهستانی با اشاره به اتفاقات و اغتشاشات اخیر خاطرنشان کرد: دشمن با سازمان‌دهی اراذل‌واوباش به دنبال کشته سازی و ناامن سازی فضای کشور بود، هدف آن ترور شخصیت‌ها و عامه مردم بود تا بتواند آمار کشته سازی خود را بالا ببرد.

وی خطاب به بسیجیان عنوان کرد: بسیجیان می‌بایست برنامه‌های بسیج را جدی بگیرند و آمادگی خود را بالا ببرند تا در بحث مقابله، آمادگی ذهنی و جسمی لازم را داشته باشند و شرایط را خوب درک کنند تا هیچ‌گاه غافلگیر نشویم.

galikesh52 1

فرمانده سپاه گالیکش اضافه کرد در فتنه‌ها کسانی به دنبال ناامنی و تخریب اموال بیت‌المال هستند، هیچ‌گاه دلسوز مردم نیستند و خط و خطوط خود را از بیگانگان و استکبار گرفته‌اند و ما با هوشمندی و انتخاب دقیق هرگز اجازه نفوذ به آن‌ها نخواهیم داد.

کوهستانی بیان کرد: تفکر ما باید امروز انقلابی و ولایی باشد و دلسوز انقلاب باشیم و گوش‌به‌فرمان امام خود باشیم تا به مملکت آسیبی نرسد.

وی گفت: مکتب ما مکتب انقلابی همچون سردار سلیمانی است که همراه با مسئولیت‌پذیری و دلسوزی جهان مقاومت را تحت تأثیر قرار می‌دهد و این‌گونه در دل مردم جای می‌گیرد و تمام آزادی خواهان جهان به او افتخار می‌کنند.

فرمانده سپاه گالیکش به انتخابات اشاره نمودند و ابراز داشتند ما باید بصیرت داشته باشیم و دشمن‌شناس باشیم و نباید از دشمنان بترسیم و با انتخاب اصلح و انقلابی خود سرنوشت خوبی را برای کشور رقم بزنیم.

galikesh52 1

galikesh52 1

galikesh52 1

galikesh52 1

galikesh52 1

galikesh52 1

galikesh52 1

آرشیو

روز : ماه : سال :