فرماندار گالیکش گفت: حضور قدرتمند بانوان جامعه در پای صندوق‌های رأی، نقش بسیار مهمی در میزان مشارکت مردم در عرصه انتخابات دارد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی در نشست انتخاباتی بانوان گالیکش که با حضور مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان برگزار شد، گفت: در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دهه مبارک فجر فرصت بسیار خوبی جهت ارائه و انعکاس خدمات و دستاوردهای نظام و دولت به مردم است.

galikeshh45 1

وی با اشاره به نقش مؤثر آرا و نظرات مردم در تعیین سرنوشت کشور افزود: برگزاری انتخابات در ایران اسلامی نشان‌دهنده اوج دموکراسی و مردم‌سالاری دینی است.

میرزایی حضور چشمگیر بانوان این مرزوبوم در عرصه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی، اقتصادی و غیره را در مقایسه با سایر کشورهای توسعه‌یافته ارزشمند و قابل‌قبول برشمرد و تصریح کرد: در روستاها بانوان توانمندی داریم که فعالیت‌ها و اثراتشان برای دنیا شگفت‌آور است.

فرماندار گالیکش حضور مردم در انتخابات را حائز اهمیت برشمرد و افزود: با عمل و حضور درصحنه‌های حساس است که می‌توانیم پیام انقلاب و نظام مقدس را به اقصی نقاط جهان صادر کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو نه‌تنها موجب خشنودی و خوشحالی دوستداران و همراهان نظام خواهد شد بلکه یأس و ناامیدی را در بین دشمنان و بدخواهان این نظام مقدس ایجاد خواهد کرد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان نیز در این مراسم بیان کرد: برای رسیدن به جایگاه ایده‌آل بانوان در جامعه در وهله اول باید نگاه دولتمردان به‌گونه‌ای باشد که از استعدادهای بانوان به‌صورت مطلوب و شایسته در همه بخش‌های مدیریتی استفاده گردد و همچنین بانوان، خود توانمندی‌هایشان را به منصه ظهور گذاشته و انگیزه و پتانسیل خود را تقویت نمایند.

حمیدرضا ملک حسینی با اشاره به اینکه بانوان به‌عنوان نیمی از جمعیت کشور، اثرگذاری مثبت و خاص در انتخابات دارند، افزود: همان‌طور که در همه ادوار انتخابات شاهد مشارکت بی‌نظیر بانوان بوده‌ایم، در انتخابات سال جاری نیز بانوان باقدرت و توان هرچه بیشتر حضور خواهند یافت.

galikeshh45 1

galikeshh45 1

galikeshh45 1

آرشیو

روز : ماه : سال :