فرماندار گالیکش گفت: بهره‌مندی روستائیان و کشاورزان به‌ویژه اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه از خدمات بیمه‌ای ارزان و معتبر در شرایط اقتصادی امروز یک ضرورت است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان گفت: خدمات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را ازجمله برنامه‌های حمایتی ارزشمند دولت خواند و از همکاری همه‌جانبه در جهت گسترش خدمات این بیمه و جذب جامعه هدف در شهرستان خبر داد.

وی خدمت‌رسانی به قشرهای ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه را از مهم‌ترین وظایف مسئولان برشمرد.

میرزایی خاطرنشان کرد: بهره‌مندی روستائیان و کشاورزان به‌ویژه اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه از خدمات بیمه‌ای ارزان و معتبر در شرایط اقتصادی امروز یک ضرورت است بنابراین باید برای ترویج و نهادینه شدن بیمه‌های اجتماعی و فراگیر شدن آن در مناطق محروم بیشتر تلاش شود.

فرماندار گالیکش ضمن تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی همگانی خدمات اجتماعی این صندوق بیمه، تصریح کرد: تداوم فعالیت ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و بهره‌گیری از ظرفیت شوراهای اسلامی و دهیاری‌‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های این شهرستان در جهت افزایش سطح خدمات‌دهی و گسترش جذب بیمه‌شدگان جامعه هدف خواهد بود.

گفتنی است دانیال پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان نیز در این دیدار اهداف، برنامه‌ها و خدمات این بیمه اجتماعی را تشریح کرد.

آرشیو

روز : ماه : سال :