فرماندار گالیکش در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد سلیمانی گفت: "سردار سلیمانی" از شروع جنگ تحمیلی و دفاع مقدس تا به الآن سنگر به سنگر از حریم اسلام و انقلاب دفاع کرد و در حال جنگ بود.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی در مراسم بزرگداشت "شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" فرمانده شجاع سپاه قدس در سالن اجتماعات شهرداری گالیکش گفت: شهید سلیمانی مرد خدایی بود، برای خدا قدم برمی‌داشت و اجر و پاداشش را نیز از خدا می‌خواست. ذره‌ای به خودش فکر نمی‌کرد و تمام زندگی‌اش را وقف انقلاب و اسلام کرد.

galikeshh15 1

وی شهید سلیمانی را علمدار انقلاب برشمرد و افزود: این بنده مخلص خدا به‌هیچ‌وجه خطی و جناحی فکر نمی‌کرد و مطیع محض مقام معظم رهبری و از هر لحاظ الگو و اسوه بود و در جهت خدمت به مردم مظلوم تمام تلاش خود را به کار می‌گرفت.

میرزایی ادامه داد: ما باید خصوصیات و ویژگی‌های این سردار محبوب اسلام ازجمله اخلاق شخصیتی و فردی، ابعاد نظامی و حماسی، روش‌های مدیریتی و دیگر خصوصیاتش را الگو قرار داده، رفتارمان را با ایشان مطابقت داده و درراه خدمت به مردم راهش را ادامه دهیم.

فرماندار گالیکش بابیان اینکه شهادت سردار سلیمانی انسجام و وحدت را در جامعه ایجاد کرده است، تصریح کرد: خیلی از گروه‌ها و افراد مختلف در کشورهای اسلامی نیز پس‌ازاین واقعه و به شهادت رسیدن سرداران مقاومت، همدل و منسجم‌تر شدند.

وی با اشاره به آیه‌‌ی شریفه "اشداء علي‌الكفار رحماء بينهم" قرآن کریم، تصریح کرد: "شهید سپهبد سلیمانی" کودکان و یتیمانی که خانواده‌شان در حملات ناجوانمردانه داعش و صهیونیست‌ها به شهادت می‌رسیدند را با تواضع و فروتنی در آغوش می‌گرفت اما در مقابل استکبار، آن‌گونه دندان‌های خود را به هم می‌فشرد که بقیه مجاهدان و رزمندگان اسلام از وی تأسی می‌کردند.

گفتنی است قرائت زیارت عاشورا، مداحی و عزاداری ازجمله برنامه‌های این مراسم فرهنگی بود كه در سالن اجتماعات شهرداری گالیکش برگزار شد.

galikeshh15 1

galikeshh15 1

galikeshh15 1

آرشیو

روز : ماه : سال :