فرماندار گالیکش شناسایی استعداد‌های کودکان در زمینه‌های مختلف را در جهت پیشبرد امور پرورشی حائز اهمیت برشمرد و خاطرنشان کرد: آموزش نقش بسزایی درزمینهٔ رشد و شکوفایی استعداد کودکان خواهد داشت.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی در دیدار با محبوبه رجب‌نسب مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های نامحدود کودکان و نوجوانان شهرستان اظهار کرد: کودکان نعمت‌های خدادادی هستند که باید با برنامه‌ریزی مدون در حوزه‌های مختلف و همچنین ایجاد انگیزه در این قشر مهم جامعه، زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای آنان را فراهم آوریم.

وی شناسایی استعداد‌های کودکان در زمینه‌های مختلف را در جهت پیشبرد امور پرورشی حائز اهمیت برشمرد و خاطرنشان کرد: آموزش نقش بسزایی درزمینهٔ رشد و شکوفایی استعداد کودکان خواهد داشت.

میرزایی بابیان اینکه اکثر برنامه‌ها در نظام جمهوری اسلامی ابتکاری بوده و حاصل فکر و برنامه‌ریزی است، تصریح کرد: همان‌طور که در حوزه‌های مختلف نظیر اقتصادی، عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و ... در سطح شهرستان پیشرفت‌های خوبی صورت گرفته است در حوزه پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز می‌توانیم چنین برنامه‌هایی را پیاده کنیم.

فرماندار گالیکش ضمن تأکید بر لزوم جامعه پویا بیان کرد: با توجه به داشتن فکر و خلاقیت، ظرفیت‌های نامحدود و حس یادگیری فراتر از تصور کودکان در این حوزه می‌تواند قدم‌های خوبی در جهت پیشرفت جامعه برداشته شود.

آرشیو

روز : ماه : سال :