قیمت هاشمی در وفاداری به امام، رهبری و انقلاب اسلامی بود / هر کس حرف رهبری را حجت بداند نزد مردم قیمت دارد - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با تسلیت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گالیکش گفت: قیمت هاشمی در وفاداری به امام راحل، رهبر معظم انقلاب و انقلاب اسلامی بود.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حجت‌الاسلام «نورالله ولی نژاد» در مراسم گرامیداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع شهر گالیکش با اشاره حکمت 81 نهج‌البلاغه " قیمة‌ کل‌ امرء ما یحسنه ‌" گفت: قیمت هر شخص‌ و احترامش‌ میان‌ مردم‌ به‌اندازه‌ علم، دانش و چیزی که می‌اندیشد است‌.

وی افزود: از امام و مکتب امام (ره) آموختیم قیمت انسان‌ها به میزان انقلابی بودن، دل در گور انقلاب داشتند، وفادار به انقلاب ماندن، دفاع از انقلاب داشتند، دفاع از رهبری انقلاب داشتند، وفادار به رهبر انقلاب مانند است.

به گفته وی قیمت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که دیروز در تهران رقم خورد و مردم تشییع‌جنازه باشکوه انجام دادند در وفاداری ایشان به امام راحل، رهبری انقلاب و انقلاب اسلامی است.

ولی نژاد به پیام رهبری معظم انقلاب برای آیت‌الله هاشمی اشاره کرد و گفت: رهبری انقلاب از آیت‌الله هاشمی به‌عنوان رفیق دیرین، هم دل، دارنده هوش وافر، صمیمیت کم‌نظیر، تکیه‌گاه مطمئن، نمونه کم‌نظیر از نسل اول انقلاب یادکردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تأکید کرد: امروز هر آن‌کسی در کشور وفادار به انقلاب و رهبری بماند و دفاع کند و حرف معظم انقلاب را حجت، ملاک و مبنا بداند نزد مردم در این کشور قیمت دارد.

وی تصریح کرد: وفاداری به رهبری معظم انقلاب مبنای انقلابیون است.

گفتنی است در این مراسم حضار با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و قرائت فاتحه، یاد و خاطره مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که در تاریخ 19 دی امسال براثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت، گرامی داشتند و در پایان به‌صرف نهار پذیرایی شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :