موتور انتخابات در گالیکش به حرکت درآمد - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

با حضور فرماندار در اولین جلسه برنامه‌ریزی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا این موتور انتخابات دوازدهم در شهرستان گالیکش به حرکت درآمد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " فرماندار گالیکش در اولین جلسه برنامه‌ریزی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا این شهرستان ضمن تأکید بر اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو همچون گذشته گفت: همه میدانید که اردیبهشت 96 انتخابات بسیار مهمی را پیش روداریم و همه باید برای برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و حداکثری تلاش نماییم.

nilkooh2075 1

حسن خسروی سپس به ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پرداخت و افزود: اکنون با رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی قطعاً این انتخابات حساس‌تر هم شده و این واقعه تأثیرات داخلی و بین‌المللی خاص خود را خواهد داشت.

وی اظهار داشت: بااین‌همه آنچه وظیفه ماست فارغ از همه این تحلیل‌های سیاسی است چراکه ما مجری انتخابات و امانت‌دار مردم هستیم و باید بر اساس مر قانون انتخابات را برگزار نماییم.

فرماندار گالیکش افزود: ما در سال آتی انتخاباتی را برگزار خواهیم کرد که قطعاً رییس‌جمهور محترم فعلی کاندیدای آن خواهند بود و ما باید اعتماد مردم را همچنان تقویت کنیم و در جهت رضای خداوند متعال حرکت نماییم.

خسروی ادامه داد: انتخابات شوراها هم از این حیث که یک انتخابات محلی را انجام می‌دهد دارای حساسیت بالا و بسیار مهم است. قطعاً از طوایف و گروه‌های مختلف در این انتخابات شرکت می‌کنند، لذا نحوه‌ی حضور و عملکرد مجریان بسیار مؤثر خواهد بود.

وی در پایان تأکید کرد: همه عوامل و دست‌اندرکاران و شما همکاران باید در این انتخابات حضور پررنگ داشته باشید. هم حضور فیزیکی و هم حضور دلی و این وظیفه ملی همه ما است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :