رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مینودشت با اشاره به اجرای رزمایش بزرگ «مواسات و همدلی» و طرح «ضیافت همدلی» در شرق استان گلستان، گفت: تا کنون 500 بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع کرده‌ایم.

به گزارش نیلکوه جعفر ذوبی‌سرابی با اشاره به اینکه امروز شیوع بیماری کرونا و مشکلات عدیده شکل گرفته به واسطه آن تنها با همدلی و مهرورزی همه آحاد جامعه برطرف می‌شود، اظهار کرد: مردم شریف ایران اسلامی در طول تاریخ ثابت کرده‌اند که در تمام سختی‌ها و مشکلات در کنار یکدیگر قرار گرفته و حامی هم هستند.

وی با بیان اینکه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت و حوزه اجرایی شرق استان گلستان از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور در صحنه بوده است، افزود: در طول هفته‌های گذشته براساس دستورات و مصوبات شورای سلامت و ستاد مقابله با بیماری کرونا و البته سیاست‌های ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه اقدامات خود را ساماندهی کرده‌ایم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت با تاکید بر اینکه پس از اقدامات متعدد از جمله تولید ماسک و گان و همچنین توزیع بسته‌های بهداشتی در مناطق مختلف شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه وارد فاز جدیدی از اقدامات خود شده‌ایم، خاطرنشان کرد: پس از دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر راه‌اندازی رزمایش بزرگ «مواسات، همدلی» و «کمک مومنانه» اداره اوقاف و امور خیریه شرق استان گلستان نیز خود را موظف به حضور در این رزمایش بزرگ دانست.

ذوبی‌سرابی با اشاره به اینکه در روزهای متعدد از جمله روز جوان، نیمه شعبان و ... بارها بسته‌های غذایی و معیشتی مختلفی را تولید و توزیع کردیم، ادامه داد: با آغاز ماه مبارک رمضان طرح ضیافت همدلی را آغاز کرده‌ایم که در اجرای این طرح تاکنون بیش از 500 بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شده است.

وی محل تامین منابع مالی این بسته‌ها را از مسیر نیات واقفان و خیرین، بقاع متبرکه و نیکوکاران عنوان کرد و افزود: ارزش ریالی هر کدام از بسته‌های معیشتی توزیع شده حدود 200 هزار تومان است که تهیه و توزیع بسته‌ها نیز همچنان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

آرشیو

روز : ماه : سال :