در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان، فرماندار مینودشت و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی، ۱۸۹ طرح عمرانی و اقتصادی مینودشت به صورت متمرکز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش " نیلکوه " معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز با حجم اعتباری بالغ بر ۶۴ میلیارد تومان تعداد ۱۸۹ طرح در شهرستان مینودشت به بهره برداری رسید.

ابراهیم کریمی در رابطه با پروژه گلخانه دکتر بسکی در مینودشت، گفت: این گلخانه به عنوان یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین گلخانه های کشور به حساب می آید و اقدام بسیار سازنده و موثری در حوزه کشاورزی است.

وی به دامداری در این مجموعه نیز اشاره کرد و افزود: در طرح توسعه این دامداری در آن اصلاح نژاد صورت گرفته و توانسته است تحول خوبی را در حوزه گوشت در استان رقم بزند.

کریمی همچنین در خصوص پروژه بوستان مینودشت، تصریح کرد: افتتاح این بوستان نشان می دهد در حوزه توسعه پارک ها به ویژه در مناطق حاشیه این شهر، در مدیریت شهری اتفاقات خوبی صورت گرفته است که نشان از همت و تلاش مدیریت سیاسی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی دارد.

سیدرضا طباطبایی، فرماندار مینودشت نیز اظهار کرد: امروز بالغ بر ۶۴ میلیارد تومان پروژه عمرانی و اشتغالزایی و اقتصادی در شهرستان مینودشت مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی گفت: این پروژه‌ها در حوزه های کشاورزی، ساخت ابنیه شهری و روستایی، توسعه زیر ساخت های آب، برق، گاز و مخابرات، گردشگری و غیره بوده است.

آرشیو

روز : ماه : سال :