اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال فعالان فضای مجازی بسیج استان گلستان با حضور سردار معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا و جمعی از فعالان فضای مجازی استان از صبح امروز آغاز به کار کرد.

به گزارش گلستان ما، بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال کشور از صبح امروز با حضور صدها گروه از تولیدکنندگان محتوای دیجیتال همزمان در استان گلستان و 30 استان دیگر کشور به همت سازمان فضای مجازی بسیج آغاز شد.

این رویداد 48 ساعته تولید محتوا همزمان در مراکز استان های سراسر کشور با حضور مسئولان استانی در حال برگزاری است.

به گفته مسلم معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج، 1500 نفر در قالب 500 تیم تخصصی در سه حوزه نرم افزار، بازی و انیمیشن به تولید محتوای تخصصی در یک موضوع مشخص طی مدت 48 ساعت اقدام می کنند.

گفته می شود تولیدات این 1500 نفر سازماندهی شده در قالب تیم‌های تخصصی را، 200 نفر به عنوان داور، رصد، ارزیابی و داوری کرده و خروجی این محصولات در صورتی که دارای استانداردهای علمی باشند به یک فینال راه پیدا می‌کند که تا اسفند ماه در تهران برگزار می‌شود.

این رویداد تخصصی در استان گلستان با شرکت 8 تیم در سه حوزه پویانمایی، نرم افزار تلفن همراه و بازی تلفن همراه با از فعالان این عرصه از صبح امروز آغاز به کار کرد.

تجلیل از فعالان شبکه های اجتماعی در قالب جشنواره بچه های حاج قاسم

رضا روشنی؛ مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان گلستان در آیین افتتاح این رویداد گفت: این بزرگترین رویداد دیجیتال در دنیا می باشد که 1500 گروه همزمان در سراسر کشور آن را اجرا می کنند که در استان گلستان 8 گروه استارتاپی در دسته های سه تا پنج نفره به مدت 48 ساعت با هم به رقابت می پردازند.

وی با اشاره به این که هدف از این رویداد دورهمی بسیجیان گلستانی برای تولیدات فاخر در فضای مجازی است، افزود: اختتامیه این رویداد در دهه فجر همراه با جشنواره بچه های حاج قاسم و تجلیل از فعالین فضای مجازی در شبکه های اجتماعی می باشد، برگزار می شود.

سردار معروفی : شرط تولید محتوا در فضای مجازی دشمن شناسی است

در ادامه مراسم سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا در جمع فعالان فضای مجازی استان گفت: در اهمیت والای فضای مجازی همین بس که امام خامنه ای (مدظله العالی) می فرمایند اگر رهبر جامعه نبودم رییس فضای مجازی کشور می شدم.

وی افزود: هیچ کس قائل به این نیست فضای مجازی را جمع کنیم، حرف این است که این فضا را مدیریت کنیم، بتوانیم آن را کنترل کنیم تا آسیب های آن گریبان جامعه را نگیرد.

سردار معروفی اذعان داشت: شرط تولید محتوا در فضای مجازی دشمن شناسی است و برای اینکه بخواهیم محتوایی تخصصی در این جریان ایجاد کنیم باید دشمن و اهداف او را کامل بشناسیم و در کنار دشمن شناسی، امام شناسی لازم است و اگر امام خود را خوب بشناسیم دشمنان را از دوستان تشخیص می دهیم که حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز این موضوع است.

در ادامه مراسم سردار معروفی با اعلام رمز "یا فاطمه الزهرا" دستور آغاز رویداد را صادر کرد.

انتهاي پيام/

آرشیو

روز : ماه : سال :